skip to Main Content
Altın İthalat

SK Gold her türlü kıymetli maden ve taş ithalat yetkisine sahiptir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda; Geçici İthalat, Direkt İthalat ve Konsinye ithalat yapmaktayız.

Altın İhracat

SK Gold Company Yurtdışı ve yurtiçi müşterilerimizin taleplerine göre istenilen miktarda Altın ve Gümüşü’ü tedarik ederek; İstenilen ülkeye, istenilen standartlarda, alanında uzman taşıyıcılar ile, sigortalı olarak kapıya teslim şeklinde ihraç edebilmekteyiz.

Altın Rafinasyon

SK Gold Company olarak %100’e yakın oranda saf altın en iyi kalitede tekrar kazanılmaktadır. Bu kazanım sağlanırken çevre kirliliğine dikkat edilerek doğaya kazandırılmaktadır. Şirketimiz bu konu da hassasiyetini her zaman korumaktadır.

Madencilik

SK Gold Company olarak altın ve gümüş üreten firmalara: Madenden,Borsa İstanbul’a kadar sigortalı taşıma, Borsa İstanbul’da Tescil hizmeti, Yurtdışında en iyi olanaklarla rafinasyon ve uygulamalara dair hukuksal süreçlerle ilgili danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Kıymetli Madenler Borsası

SK Gold Company Türkiye’de altın,gümüş madeni üreten firmaların ürettikleri altın ve gümüşün Borsa İstanbul Kıymetli Madenler Piyasasında tescili, ihracı yurtiçi veya yurtdışına satışı aşamalarında hizmet ve destek vermekte olan şirketimiz, hâlihazırda Türkiye’nin en büyük altın madenleri ile çalışmaktadır.

Altın Bankacılığı

SK Gold Company Kıymetli Maden Hesabı, Saklama Hesabı, Yatırım Hesabı, Kredi Hesabı, Uluslararası Fon Transferi ve Kıymetli Maden Hesabı Yönetimi hizmetleri vermektedir.

Back To Top